Firma "MADASOFT" specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania do obsługi finansowo-księgowej przedsiębiorstw (w tym również Biur Rachunkowych). Wiedza merytoryczna z zakresu tematyki podatkowej pozwala nam na bieżącą modyfikację programów pod względem zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami.
Systemy przez nas produkowane są programami komputerowymi do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach rozliczających się z fiskusem na podstawie ksiąg handlowych jak i księgi przychodów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się systemy płacowe, środków trwałych oraz systemy sprzedaży w pełni współpracujące z programami księgowymi.

Od października 2001 roku w ofercie firmy "MADASOFT" znajduje się aplikacja Księga Przychodów, a od maja 2004 roku System Płacowy przeznaczone dla środowiska Windows. Do poprawnej pracy programów niezbędna jest instalacja w komputerze systemu obsługi baz danych BDE (Borland Database Engine).
Zaletami naszych programów są między innymi: czytelność, niezwykle prosta obsługa, możliwość instalacji w dowolnym miesiącu roku kalendarzowego, krótki czas wdrażania (ważne dla właścicieli firm jak i dystrybutorów naszych produktów).
 
Copyright 2014 by "MadaSoft"